Download the Ostrava app

inline_l9808053bf000636d9168816856a5a62_27ca9da3cd5b.png inline_u983acba6c9dbbbb74aee260f6157551_02ec8ecf252f.png
Nezbytnosti na cestu

Nezbytnosti na cestu

Ať se chystáš kamkoli, u nás najdeš to pravé vybavení, které na cestě budeš potřebovat. Když jsme jej navrhovali, mysleli jsme na jezdce, jejich potřeby a hlavně na jejich bezpečnost a pohodlí.

Helmy

Helmy jsou jedním z nejdůležitělších bezpečnostních prvků. Je statisticky dokázáno, že pokud helma dobře sedí na hlavě a je nošena správně, napomáhá to předejití smrtelných úrazu hlavy.

Přijď k nám a my zkontrolujeme, jak ti helma sedí, jak je stará a zda není nějakým způsobem poškozená.
Helmets

Kožené zboží

Naše kožené oblečení nabízí přesně to, co potřebuješ pro jízdu nebo po ní. Oblečení nabízíme v moderním stylu nebo ve stylu vintage.

Kvalitní barvená kůže, kterou nabízíme, bude vypadat skvěle i když dojde k jejímu ošoupání.

Navštiv nás v naší prodejně a zjisti více
Leathers

Funkční oblečení

Je naprostou nutností, aby ses při jízdě cítil dobře a vypadal dobře i po ní. Vyvinuli jsme široké spektru funkčního sportovního oblečení, které splní obě podmínky.

Díky nejnovějším technologiím, jsou materiály, které jsme použili, schopny regulovat tvou tělesnou teplotu a tak se budeš cítit příjemně v teplém i chladném počasí.

Performance Sportswear

Nezbytnosti pro tvou bezpečnost

Tyhle kousky jsou nezbytností pro bezpečnou jízdu.

Ať už ti jde o to, jak budeš vypadat před ostatními jezdci nebo chceš maximální pohodlí při jízdě, naše oblečení pro jízdu ti dodá tu nejlepší ochranu, kterou pro bezpečnou jízdu potřebuješ. To vše díky využití těch nejnovějších technologií.

Safety Essentials