Download the Ostrava app

inline_l9808053bf000636d9168816856a5a62_27ca9da3cd5b.png inline_u983acba6c9dbbbb74aee260f6157551_02ec8ecf252f.png
Hoď se do Harley<sup>®</sup> stylu

Hoď se do Harley® stylu

VYRÁBÍME ODĚVY A JEZDECKOU VÝBAVU JIŽ OD ROKU 1912. VÍME, CO OPRAVDU FUNGUJE. NA CESTÁCH I NA TRIČKU. VYRÁBÍME VĚCI V TAK VYSOKÉ KVALITĚ, DÍKY KTERÉ SE TŘEBA KOŽENÁ BUNDA DĚDÍ MEZI GENERACEMI. OD FUNKČNÍCH DOPLŇKŮ, JAKO JSOU OBLEKY DO DEŠTĚ A HELMY, AŽ PO PRACOVNÍ KOŠILE, MODERNÍ MOTOCYKLOVÉ BUNDY A ODĚVY PRO VOLNÝ ČAS VE STYLU HARLEY. U NÁS NAJDEŠ VŠECHNO. VŠE NAJDEŠ U SVÉHO DEALERA HARLEY-DAVIDSON®. ZASTAV SE A PŘIVOŇ K OPRACOVANÉ KŮŽI. ZJISTI, V ČEM SE CÍTÍŠ PŘÍJEMNĚ.

Kolekce FXRG®

KDYŽ SI TEMPO JÍZDY ŘÍKÁ O MAXIMÁLNÍ OCHRANU, POOHLÉDNI SE PO KOLEKCI FXRG®. 115 LET ZKUŠENOSTÍ VE SPOJENÍ S OSVĚDČENÝMI STŘIHY A NEJNOVĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI JSOU ZÁRUKOU, ŽE SE NA NAŠE OBLEČENÍ MŮŽEŠ PLNĚ SPOLEHNOUT. JE NAVRŽENA TAK, ABY TI UMOŽNILA DOJET DÁL A VE VĚTŠÍM POHODLÍ I ZA NESTÁLÉHO POČASÍ. BUDE SE TI CESTOVAT TAK DOBŘE, JAK DOBRÁ JE TVOJE VÝBAVA. POŘIĎ SI DOBRÉ OBLEČENÍ.

View Brochure
FINANCOVÁNÍ TVÉHO NOVÉHO NEBO OJETÉHO MOTOCYKLU

Originální kolekce MotorClothes®

PŘEDSTAVUJEME IKONICKOU JÍZDNÍ VÝBAVU A OBLEČENÍ HARLEY-DAVIDSON®. KLASICKÉ, ODVÁŽNÉ A ODOLNÉ. MOTOCYKLOVÉ BUNDY JSOU VYROBENÉ Z NEJODOLNĚJŠÍCH MATERIÁLŮ A POSKYTUJÍ VÝBORNOU OCHRANU. VÝBAVA DO KAŽDÉ NEPOHODY. VŠE POTŘEBNÉ OD HELMY A OBLEČENÍ DO DEŠTĚ AŽ PO TRIČKA A KŠILTOVKY. A SPOUSTA ČERNÉ A ORANŽOVÉ, ABYS MOHL SVĚTU UKÁZAT SVÉ OBLÍBENÉ BARVY. PRODUKTY, NA KTERÉ JSME HRDÍ.

View Brochure
FINANCOVÁNÍ TVÉHO NOVÉHO NEBO OJETÉHO MOTOCYKLU

Kolekce 1903

KOLEKCE 1903 VYCHÁZÍ Z NAŠEHO NADŠENÍ PRO DVĚ KOLA, KTERÉ VZNIKLO JIŽ PŘED 115 LETY. RETRO GRAFIKA HARLEY-DAVIDSON VYCHÁZÍ PŘÍMO Z NAŠÍ HISTORIE. RUČNĚ ŠITÉ DETAILY. ŠPIČKOVÁ KVALITA MATERIÁLŮ. TRADICE VYCHÁZÍ Z NAŠICH SAMOTNÝCH KOŘENŮ, ALE FUNKCE A STYL JSOU NADČASOVÉ. JDE O OPRAVDOVÝ ORIGINÁL, KTERÝ OBLÉKAJÍ POUZE OPRAVDOVÍ ORIGINÁLOVÉ.

View Brochure
FINANCOVÁNÍ TVÉHO NOVÉHO NEBO OJETÉHO MOTOCYKLU

Kolekce Garage

KOLEKCE GARAGE JE V PODSTATĚ ÚPLNĚ JEDNODUCHÁ. ZÁKLADNÍ TVARY BEZ ZBYTEČNÝCH PŘÍKRAS. TAK TO MÁ BÝT, PROTOŽE TATO KOLEKCE SE INSPIRUJE PRACOVNÍMI ODĚVY. A BAVÍME SE O TOM SPRÁVNÉM DRUHU PRÁCE, S MONTÁŽNÍM NÁŘADÍM V RUCE. MÁME VŠE OD KOŽENÝCH BUND AŽ PO STYLOVÉ KOŠILE A KŠILTOVKY.

View Brochure
FINANCOVÁNÍ TVÉHO NOVÉHO NEBO OJETÉHO MOTOCYKLU

Kolekce H-D® Moto

PŘIDALI JSME PLYN V MÓDNÍ OBLASTI A VYTVOŘILI NOVOU KOLEKCI H-D® MOTO. ZAMĚŘ SE NA DETAILY. NA JEDNODUCHÉ KŘIVKY. JSOU NAVRŽENÉ TAK, ABY ZARUČOVALY DOBROU OCHRANU A POHODLÍ ZA JÍZDY, ALE ABY DOBŘE VYPADALY I MIMO SILNICI. JEJICH STŘIH OBEPÍNÁ TVOJE TĚLO V ELEGANTNÍCH KŘIVKÁCH A NENECHÁVÁ VLÁT ZBYTEČNOU LÁTKU VE VĚTRU. TOHLE JE KLASIKA BUDOUCNOSTI PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ PŘEDBĚHNOUT DOBU.

View Brochure
FINANCOVÁNÍ TVÉHO NOVÉHO NEBO OJETÉHO MOTOCYKLU